Landing Page
розкажіть про себе в інтернеті

Лендінг пейдж (Landing Page) – це, як правило, односторінковий сайт, головним призначенням якого є «примусити» відвідувача зробити потрібну дію. Причому, в сайтах такого типу дуже високий відсоток успішних спроб. Бо у звичайних сайтах читач губиться у сотнях (чи тисячах) сторінок, і може клікнути на пропозицію, а може й пройти мимо. На відміну від звичайних сайтів, лендінг пейдж включають у себе тільки потрібні елементи, і нічого зайвого. В такому разі, читач нінащо не відволікається, і розробники сторінки, фактично «ведуть» його до форми замовлення товару (послуги), чи підписки. І звичайно, що на таких сторінках не розміщують рекламні оголошення, інакше потенційний клієнт «втече» на інший сайт. Як правило, лендінг пейдж складається із заголовку, опису товару (послуги), відео, яке показує переваги продукту, відгуки користувачів, гарантія виробника, переваги продукту та його ціна, форма замовлення. Щоб заставити відвідувача менше думати, на таких сторінках часто розміщують таймери. Типу, «акція завершиться через 5 днів».

Корисна інформація

Як правило, такі сайти важко просувати у пошукових системах, оскільки в них мало контенту. Крім того, як правило їх створюють під певний продукт чи послуги, і після створення нових товарів – створюють нову сторінку. Тому найкраще «лити трафік» за допомогою розміщення рекламних оголошень в групах соцмереж, тізерних мережах та контекстній рекламі. Також можна використовувати банерну рекламу, хоча вона менш ефективна.

Практично будь-які послуги та недорогі товари. Недорогі, бо до таких одно сторінкових сайтів у читачів низька довіра. Погодьтесь, ми скоріше купимо мобільний телефон у відомому магазині «Розетка», ніж на якомусь незрозумілому односторінковому сайті. Зате на таких сайтах легко продаються недорогі китайські товари чи збираються підписні бази. Я робив лендінг пейдж під: поліграфічні послуги, вантажні перевезення, продаж китайських годинників, led насадок на кран, електронної книги, ремонт пральних машин, оренду спецтехніки та встановлення підвісних стель.

Можете купувати, наприклад, гуртом в Китаї дешеві товари, і перепродувати із націнкою поштучно. А можете створити, такий лендінг пейдж, наприклад, про ремонтні роботи, і віддавати отримані замовлення ремонтним бригадам. Не за дякую, звичайно. Тим більше, ремонт приміщень коштує недешево, тому вам щось повинно перепасти.

Портфоліо

evasiveadminLanding Page