Дизайн реклами – це створення унікального мотивуючого образу в рамках розробки рекламної кампанії. Від того, наскільки якісна реклама компанії, наскільки вона притягує споживача яскравими і запам’ятовуються рекламними образами, залежить вибір покупця, і, в кінцевому підсумку продажу бренду. Тому основне при розробці дизайну реклами – зробити рекламу максимально ефективною. І креативне, творче рішення належної слідувати цій ідеї, а не просто вирішувати завдання залучення уваги. Тому при розробці дизайну реклами важливо знайти “золоту середину” між креативом і ефективністю.

Часто зустрічається думка, що дизайн реклами проста і зрозуміла річ. Судіть самі, неправильно підібраний розмір шрифту, перенасичене рекламне повідомлення й інші помилки непрофесіонала зроблять рекламу абсолютно неефективною. Немає нічого гірше креативної неефективної реклами!

Наш досвід та професійний підхід зробить вашу рекламу максимально ефективною. Ми знаємо про рекламу все! Поєднання стратегічного підходу, креативності і досвіду – основна перевага нашої компанії. Ми маємо досвід, як комплексної розробки рекламної кампанії, так і дизайну окремих рекламних матеріалів та інших комунікаційних матеріалів бренду.

Ми розробляємо рекламні матеріали, як для конкретної рекламної кампанії, так і постійні промо-матеріали. Рекламна кампанія завжди має певну креативну ідею і розрахована на певний часовий період, тому дизайн реклами розробляється з урахуванням креативної ідеї кампанії і даного періоду. Промо матеріали – це постійні рекламні матеріали (буклети, каталоги, листівки і т.д.) які розробляється на тривалий термін і більшою мірою вирішують стратегічні завдання бренду, а не тактичні завдання рекламної кампанії. Ми розробляємо всі види рекламних матеріалів на високому європейському рівні!

Розробка рекламних матеріалів – один з найскладніших елементів маркетингового комплексу і пік професіоналізму рекламіста. Кожен рекламний матеріал має свою специфіку і якість контакту з споживачем. Наприклад, буклет споживач буде тримати в руках і пильно розглядати, а повз зовнішньої реклами на магістралі пронесеться на великій швидкості і час контакту складе не більше 3 секунд. Облік правил і обмежень кожного рекламного носія, ефективний і яскравий креатив і строге проходження іміджу бренду – наші основні принципи при розробці рекламних матеріалів.

Що ми робимо

  • Дизайн візиток
  • Дизайн брошур
  • Дизайн каталогів
  • Дизайн буклетів
  • Дизайн листівок
  • Дизайн календарів
  • Дизайн стікерів і наклейок
  • Дизайн постерів і плакатів

Успіх і ефективність рекламної кампанії може дуже сильно залежати від того, як ви подаєте свої пропозиції, на що звертаєте увагу ваших споживачів.

evasiveadminДизайн поліграфії