Корпоративний сайтпредставте свою компанію достойно

Успіх вашої рекламної кампанії в Інтернет залежить від безлічі факторів. І не останню роль серед них відіграє популярність вашої компанії, її впізнаванність. Тому створюючи власний сайт, більшість організацій прагне додати йому неповторності, свій фірмовий стиль, тобто створити корпоративний сайт.

Існує велика кількість визначень корпоративного сайту: скільки людей – стільки й думок. Однак у найбільш широкому сенсі корпоративний сайт – це електронне представництво вашого бізнесу на просторах мережі Інтернет. А гідно представляти вашу компанію корпоративний сайт може лише тоді, коли він індивідуальний, сучасний, має широкі функціональні можливості

Більшість розроблювальних корпоративних сайтів проходять подібні етапи при створенні. Зазвичай роботу над проектом починають із докладного аналізу компанії, її діяльності, конкурентів, існуючих і потенційних клієнтів. Результати такого аналізу стануть основою наступного етапу – розробки технічного завдання, документа, у якому будуть описані всі вимоги, пропоновані до сайту, програмні інструменти для реалізації поставлених завдань, вимоги до зовнішнього вигляду. Також технічне завдання ще називають концепцією сайту. Далі розроблювачі беруться за створення дизайну проекту.

Корисна інформація

На власне дизайні корпоративного сайту слід зупинитися більш докладно. Саме дизайн у першу чергу оцінюють відвідувачі ресурсу, а значить ваші потенційні клієнти або партнери. І від того, яким буде цей дизайн, залежить їхнє враження про сайт і про компанію в цілому. І якщо оформлення буде як дві краплі води схожим на сотні й тисячі інших сайтів, то й думка відвідувачів складеться зовсім не на вашу користь.

Важливо зробити сайт унікальним, несхожим на інших, з якоюсь родзинкою в стилі. На цьому етапі гарну службу саме й послужить фірмовий стиль. До нього зазвичай відносять логотип компанії, кольорові й шрифтові рішення. Якщо фірмовий стиль вашої організації вже був розроблений раніше, то веб-дизайнери обов’язково врахують його при оформленні сайту. Якщо ж такого стилю у вас ще немає – за допомогою професіоналів ви можете з нуля створити свій єдиний корпоративний стиль. Адже на сьогоднішній день фахівці веб-дизайну озброєні найсучаснішим програмним забезпеченням, яке допомагає зробити дизайн сайту, що дійсно запам’ятовується.

Також справжній професійний корпоративний сайт просто не можна уявити без належної системи керування. Наявність такої системи забезпечує можливість працювати над відновленням структури й матеріалів сайту не тільки розроблювачам, але й співробітникам самої компанії. Системи керування сайтом, або CMS, оснащені спеціальним візуальним редактором, за зовнішнім виглядом подібним до звичайного редактору MS Word. Тому додавання, редагування і видалення текстової або графічної інформації під силу людям, що не мають спеціальних знань у програмуванні і html-верстанні. За допомогою CMS так само просто і легко працювати з різними вбудованими модулями: опитуваннями, чатами, стрічками новин і т.п.

Як уже згадувалося головне завдання корпоративного сайту – створення й підтримка позитивного іміджу компанії. Тому оригінальний дизайн не варто розуміти як накопичення яскравих малюнків і анімації. Нав’язливе миготіння, надміру яскраві кольори – усе це може зіграти із власником сайту злий жарт і замість залучення потенційних покупців навпаки віджахнути їх. Украй небажана наявність на сайті яких-небудь помилок, недоробок. Щоб уникнути подібних неприємностей фахівці студії веб-дизайну багаторазово тестують і перевіряють сайт, щоб ніщо не могло затьмарити вимогливий погляд клієнтів. Використання чорних методів розкручування також неприпустимо для корпоративних сайтів – це може не тільки поставити хрест на подальшій долі сайту, але й нанести тяжко зашкодити репутації всієї компанії.

Переваги створення саме корпоративного сайту вашої компанії очевидні. Це високий рівень впізнаванності ресурсу. Це позитивне враження в існуючих і потенційних клієнтів, а також партнерів. Це просування товарів і послуг, пропонованих вашої компанією. А врешті-решт це звичайно ж збільшення продажів, а значить і ваших доходів.

Отже, вам потрібний корпоративний сайт, якщо:

  • ви прагнете повідомити про себе потенційним клієнтам;
  • ви прагнете проінформувати ваших клієнтів про асортименти продукції. новинках, рекламних акціях і т.п.;
  • ви прагнете просувати товари й послуги вашої компанії;
  • ви прагнете сформувати імідж своєї компанії як сучасної та розвинутої.

Націленість на клієнта, оригінальний дизайн, інформативний контент, зручна навігація й система керування – от основні складові гідного корпоративного стилю вашої компанії в Інтернет.

Портфоліо

Сайт ливарного підприємства “Патар”

Сайт ливарного підприємства “Патар”

Підхід до продажів через інтернет по-новому.

Сайт компанії з працевлаштування

Сайт компанії з працевлаштування

Високооплачувана робота кожному!

Сайт виробника паркету

Сайт виробника паркету

Якісна продукція з натуральної деревини

Сайт дилера FIAT в м.Рівне

Сайт дилера FIAT в м.Рівне

Італійські машини на дорогах Рівного

Сайт абітурієнтів Острозької академії

Сайт абітурієнтів Острозької академії

Якісне навчання в кожну голову

Сайт дилера Renault в м.Рівне

Сайт дилера Renault в м.Рівне

Renault в м.Рівне та Рівненській області

Сайт товариства конструкторської розробки захисних пристроїв на ізолятори

Сайт товариства конструкторської розробки захисних пристроїв на ізолятори

Сайт-каталог компанії, яка піклується про захист лелек

evasiveadminКорпоративний сайт